***  NAVŠTIVTE KRÁSU KRKONOŠ A VČAS SI REZERVUJTE POBYT
+420 727 978 707

Kniha návštěv

Jméno
7 + 1 =
05.09.2016 - Douchovi
Díky Šárce,Jiřince a panu kuchaři jsme si pobyt velmi užili. Jsou vtipní, obětaví a moc hodní. Skvělé místo, skvělá kuchyně, skvělí lidé. Co dodat. Rozhodně všem doporučujeme.
08.08.2016 - Petr a Pavlína z Obřistvi
Děkujeme za krásný víkend v Krkonoších.Skveli majitele, perfektní personál,vynikajici kuchyně.Muzeme jen všem .doporucit.
13.07.2016 - Kopečkovi
Stylová chata uprostřed přírody, výborná kuchyně, pohodová atmosféra díky celému personálu. Určitě se sem vrátíme, děkujeme všem, se kterým jsme se potkali.
15.06.2016 - Renča a Renda Hradčany u rybníka
děkujeme za krásný víkendový pobyt a za radu kudy kam, výborná kuchyně, prostředí a obsluha
29.05.2016 - Moraváci
Náhoda nás zavedla na tohle působivé místo. Typická krkonošská chalupa v těsné blízkosti hor, pohodová atmosféra a dobrá kuchyně. Navíc navzdory špatné předpovědi vydrželo počasí celý týden. Prý se nečas Mísečkám vyhýbá. Děkujeme paní Šárce a dlaším členům personálu za ochotu a pohostinnost. Kozy jsou super :-)
25.05.2016 - Lucka a Honza
Dekujeme za prijemne straveny prodlouzeny vikend... s ubytovanim, jidlem(vyborne zapecene mist) a pocasim jsme byli nadmiru spokojeni... musime zminit i super obsluhu... moc dekujeme a tesime se pristr?
29.02.2016 - Jaroslav Bruna + dvě mladé paní
Po roce jsme se zase vrátili na stejné místo a opět samá chvála na vše co se týká stravy servisu bydlení atd. Všem doporučujeme.Jsou tu úžasně podmínky na trávení na horách . Moc díky a zase někdy na viděnou.. J B z H B
04.10.2015 - Hanka + Jan + Honzík Jandovi
Moc rádi jsme se sem po 4 měsících vrátili! A opět jsme byli nadšení. Díky úžasnému kuchaři budeme pár dní držet dietu... i poslední buchty jsme si koupili na cestu domů... Servírka Míša byla opět skvělá - milá, všímavá, ochotná - a jak jsme již psali posledně - s takovou obsluhou se člověk jen tak nepotká. Doufáme, že se sem opět někdy vrátíme. Všichni jsou tu neskutečně vstřícní - paní majitelka nám ochotně přehodila ubytování, když u nás nastal problém... kuchař se servírkou Míšou nás nenechali ani před 22 hod o hladu, když jsme dorazili pozdě z Prahy... A i krásné počasí nám přichystali. Takže opět veliké díky!!
28.09.2015 - Hana Kleinová
po delším rozhodování, kde na Horních Mísečkách strávit prodloužený víkend jsme se rozhodli pro Chatu Mísečky a udělali jsme velice dobře. Velice pěkné ubytování, příjemný personál - super slečna servírka, a milá "paní pokojská", úžasný kuchař, díky kterému teď nemusíme cely zbytek týdne jíst, protože jeho jídla jsou super, a usměvaví majitelé. Děkujeme za příjemný pobyt a už se těšíme, až zas příště přijedeme.
25.09.2015 - Bob a Saša
Pobyt jsme dostali od kamaráda a rozhodně jsme zde nebyli naposled. Jediným černým puntíkem, byla velikost pidipokojíčku č.5. Ostatní pokoje, co jsem viděla, jsou příjemně prostorné. Ale i náš píďa byl čisťoučký, s novoučkou koupelnou. Jinak vše ostatní fantazie! Personál byl báječný a bylo bezpochyby jasné, že je tam proto, abychom se tam cítili co nejlépe. Slečna Šárka nám plnila přání dřív, než nás stihly napadnout. Paní Jiřinka je milý človíček a díky ní je všude tak čisťoulinko, že jsem se styděla odklepnout cigaretu do kamínků. A pan Pepa vládne bravurně v kuchyni a jeho buchty honzovky jsou pohádkové. Hlavně bych doporučila rodinám s dětmi, protože kamerunské kůzlátka a kozičky, všechny trampolíny a prolézačky jsou tam pro ně nachystané. Určitě neváhejte a jeďte tam!
Zpět
1 2 3 4 5 6
Další