***  NAVŠTIVTE KRÁSU KRKONOŠ A VČAS SI REZERVUJTE POBYT
+420 727 978 707

Kniha návštěv

Jméno
1 + 5 =
08.09.2015 - 8.9.2015 - Helena a Barbara Mercovi
Bohužel se můj první příspěvek neobjevil v této knize návštěv a tak zkusím napsat ještě jednou.
Pobyt úžasný, vybavení Chaty 100% uspokojí méně náročné hosty, okolí Chaty krásně upravené. Vhodné i pro rodiny s dětmi.
Kuchař Stano na vysoké profesionální úrovni.
Servírka Míša je pracovitý a stále dobře naladěný smíšek.
Paní Jiřinka je dobrý duch celé Chaty.
Gratuluji majitelům k personálu a už teď se těšíme na další návštěvu. Vřele doporučuji.
05.09.2015 - Kotrbovi
Perfektní obsluha, vynikající jídlo a pivo, útulné ubytování. A je tu teploučko. Krásná příroda, pro rodiče s dětmi naprosto dokonalé.
27.08.2015 - Havlíčkovi
Děkujeme za krásný, letos již druhý, pobyt na Chatě Mísečky, chválíme ochotný personál, výborného kuchaře i vstřícného majitele. I pro rodinu s malým dítětem nebylo nic problémem, personál vycházel vstříc nad míru svých povinností ;-) Pobyt jsme si užili, atmosféra byla jedinečná!
26.08.2015 - leos a renata
Ve dnech 21-23.8.2015 jsme navstivili vasi chalupu. Chalupu pisu protoze si velice vazime majitelu, kteri dokazi v dnesni dobe uchovat puvodni raz staveni krkonoskych boudaru. Zaroven jsme byli velice mile prakvapeni pristupem personalu k hostum. Atmosfera na nas pusobila po kratke dobe poznani az jako pratelska. Kvalitu obsluhy a kuchyne nelze jinak hodnotit nez jako vyborne/na "klouzaky" jsem si dnes vzpomel jenom dvakrat. Musim pochvalit i nadstandardni sluzbu pani pokojske, ktera nam velice ochotne a pratelsky poradila s turstickou trasou.
cele shrnuto, tuto uroven drzte dale a nenechte se ovlivnit okolnim az nevkusnym "Disnneylandem". Hodne spokojenych hostu, uspechu a samozrejme zdravi vsem z chaty misecky. dekujeme
04.08.2015 - členové KČT Nový Bor
Moc se nám tam líbilo, bezva obsluha, dobré jídlo a hlavně pivo Bernard!!!! Těšíme se na příště!!!
03.08.2015 - Ilona Blažková s manželem
Úžasný zážitek. Velice milí majitelé. Skvělá servírka Míša, která nám byla blízká stejným druhem humoru a s níž jsme se fakt hodně nasmáli. Hodná pokojská paní Jiřinka, která nás nasměrovala na turistické trasy a nechala nás nakrmit kozenky. Pan kuchař, který vaří jako maminka. Přejeme, ať se Vám daří udržet tuto milou domácí atmosféru i v budoucnu.
27.07.2015 - Jana Zadinová s rodinou a malým Honzíkem
Tímto děkujeme za příjemný pobyt ve dnech 24.-26.7.2015 v Chatě Mísečky. Krásné prostředí a příroda.
Byli jsme velice spokojeni, příjemný a ochotný personál, výborná kuchyně!!!!
Vůbec se nám nechtělo domů. S radostí přijedeme znovu.
24.06.2015 - Dolu, Dvacet a Dveřma
Byli před týdnem. Pojedli Kyselo a bramboráčky. Byli spokojeni.
31.05.2015 - 31.5.2015 Hanka Jandová+Honza a Honzík
Dnes jsme se smutkem v srdci opouštěli po skvělém víkendu penzion Mísečky. Pobyt byl úžasný - útulný pokoj, rodinné prostředí, výborná kuchyně, fantastický personál a přítulné kozy..:-) No a slečnu Michaelu pozlatit - s tak milou a vtipnou servírkou jsme se snad ještě při našem častém putování nesetkali. Určitě se sem rádi vrátíme!
24.03.2015 - J. Bruna a kamarádky
Veliká spokojenost z ubytováním bezva domácí kuchyň a super personál včetně majitelů. Všem doporučuji navštívit toto prostředí . V zimě opět na viděnou a ať se moc daří. J B z H.B.
Zpět
1 2 3 4 5 6
Další