***  NAVŠTIVTE KRÁSU KRKONOŠ A VČAS SI REZERVUJTE POBYT
Restaurace: +420 499 828 013
Ubytování: +420 727 978 707

Kniha návštěv

Jméno
6 + 6 =
24.06.2015 - Dolu, Dvacet a Dveřma
Byli před týdnem. Pojedli Kyselo a bramboráčky. Byli spokojeni.
31.05.2015 - 31.5.2015 Hanka Jandová+Honza a Honzík
Dnes jsme se smutkem v srdci opouštěli po skvělém víkendu penzion Mísečky. Pobyt byl úžasný - útulný pokoj, rodinné prostředí, výborná kuchyně, fantastický personál a přítulné kozy..:-) No a slečnu Michaelu pozlatit - s tak milou a vtipnou servírkou jsme se snad ještě při našem častém putování nesetkali. Určitě se sem rádi vrátíme!
24.03.2015 - J. Bruna a kamarádky
Veliká spokojenost z ubytováním bezva domácí kuchyň a super personál včetně majitelů. Všem doporučuji navštívit toto prostředí . V zimě opět na viděnou a ať se moc daří. J B z H.B.
23.03.2015 - Thom a Dory
Děkujeme za příjemný relaxační týdenní pobyt.
Jídlo vynikající, personál ochotný a vstřícný, vtipné kozy kamerunské, příjemné postele, atd. ..
Na pana majitele bych měl jen dvě připomínky 1) aby se věnoval běžné údržbě, přišlo mi, že řada technických věcí, maličkostí nefungovala, zejména dvěře do lyžárny (děs a proč nejsou jen jedny?), skříňky na boty, posuvné dveře na pokoji.. 2) kamera v restauraci bez upozornění. Takže raději buďte přítomen na místě;)
28.10.2014 - Erika, David z Irska-deštník,Tomáš,Barča
Byli jsme již podruhé a opět velká spokojenost. Skvělí majitelé, výborné ubytování a výborná obsluha. Už se těšíme na další návštěvu, ať se Vám daří a plno příjemných a spokojených hostů. ????
09.10.2014 - Eva a Riccardo
Moc děkujeme za krásný víkend! Příjemné prostředí, krásná stylová restaurace a výborná kuchyně. Rádi se vrátíme. Ať se vám daří!!
10.09.2014 - Milan a Iveta
Děkujeme za příjemně strávené dny u Vás v červenci. Všem vřele doporučujeme, krásné prostředí, příjemná a milá obsluha, výtečný kuchař, výborná domácí kuchyně, zkrátka vše na výbornou. Už se moc těšíme, až vezmeme naše ratolesti k Vám na lyžovačku, aby si to užili, tak jako my. Přejeme Vám, ať se Vám daří, ať máte stále plno.
29.08.2014 - P.
V místním šenku obsluhují dvě nejkrásnější holky, které kdy tahle planeta nosila. V životě už jsem slyšel spoustu definic dokonalosti, ale až když jsem za barem uviděl Michaelu, pochopil jsem, co to ve skutečnosti je. A totéž se dá říci o umění pana kuchaře... Děkuju
24.08.2014 - Andrea Macháčková a Filípek
Děkujeme za příjemně strávené dva dny u Vás :-)...moc se nám líbilo a vůbec nechtělo domů...krásná chaloupka a její okolí, bezvadný tým lidiček, kteří se o nás starali...slečna servírka a slečna pokojská, které si nás získaly svým přístupem k hostům...pan kuchař a jeho dobrůtky a pan domácí, který je opravdu člověk na svém místě... přejeme Vám všem krásné dny a určitě se rádi vrátíme :-)...
21.08.2014 - Šmaterovi
Děkujeme za bezvadné ubytování. Skvělý a ochotný personál s námi vždy přátelsky pohovořil, milý pan majitel poradil, kam se vydat, co vidět. Klid v Mísečkách nás přesvědčil, že je to skutečně to pravé místo pro relaxaci, místo, kam se budeme rádi vracet.
Zpět
1 2 3 4 5 6 7 8
Další