***  NAVŠTIVTE KRÁSU KRKONOŠ A VČAS SI REZERVUJTE POBYT
Restaurace: +420 499 828 013
Ubytování: +420 727 978 707

Kniha návštěv

Jméno
7 + 4 =
05.07.2014 - Katka - Chomutov
Velké díky za skvělý prodloužený víkend především neustále usměvavé a milé slečně provozní a báječnému panu kuchaři.
30.06.2014 - Jitka V.
Veliké poděkování a obdiv slečně, která nás obsluhovala (26.6. - 29.6.2014), vždy s úsměvem od rána do večera, veliké poděkování nejlepšímu kuchaři v Krkonoších za výborná jídla a nejlepší borůvkové knedlíky, určitě se k Vám ještě rádi vrátíme.
16.06.2014 - Marta S.
Tento víkend jsme u vás byli podruhé a rozhodně ne naposledy :-). Opět chválíme oba kouzelníky v kuchyni, skvělou obsluhu za barem a zdravíme všechno osazenstvo chaty, moc se na vás těšíme :-)
12.05.2014 - Dana a Jaroslav Hájkovi
Strávili jsme s manžel u Vás prodloužený víkend a byli jsme moc spokojeni. Dala jsem to manželovi k výročí, děti pomáhali s výběrem a upozorňovali, že to nebude žádný přepych, ale říkali jsme, že nám to nevadí a opravdu nevadilo, vůbec jsme nelitovali. Při vstupu na nás dýchla příjemná atmosféra, obsluha byla báječná, dobrá domácí kuchyně, útulno a "domácí" jak jsme si s manželem nazvali majitelé, byli úžasní, pan domácí nám poradil výlet do Špindlerova mlýna i cestu zpět. Vřele doporučuji.
15.10.2013 - Zdeněk L. Jihlava
Tento víkend jsme strávili na vaší chatě a byli jsme moc spokojeni, zejména s obsluhou slečny E., chutnou kuchyní a čistotou ubytování. Byli jsme si vědomi, že nejedeme do luxusního hotelu, nýbrž do "roubenky" a o to víc jsme byli překvapeni. Poděkování patří i majitelům-manželům, kteří velice ochotně poradili s volbou hlavní sobotní tůry. Těšíme se na příští návštěvu, samo s harmonikou...:-(
16.09.2013 - Marta S.
Dobrý den,
tento víkend jsme si užívali na Vaší chatě. Doslova užívali, starala se o nás skvělá a milá slečna Eva, pochutnávali jsme si na super domácí baště, dokonce jste nám na objednávku uvařili výtečné krkonošské kyselo. Ubytování bylo fajn, vše čisťounké a posezení ve Vaší stylové restauraci byl dokonalý relax u pivečka a hruškovice :-). Připadali jsme si u Vás jako doma a moc rádi přijedeme zase. Přejeme Vám hodně hostů, kteří budou spokojení stejně jako my.
10.11.2012 - Michaela Růžencová
Dobrý den,
minulý víkend jsme strávili s manželem, synem a kamarádkou na Vaší chatě a tímto bych Vám chtěla za všechny moc poděkovat. Chata je útulná, čistá, moc se nám tu líbilo.
Hlavní poděkování patří slečně, která se tu o nás starala (ani jsme se nezeptali na jméno). Musíme ocenit, jak přestože zde byla sama, zvládala vařit několik domácích jídel a obsluhovat plnou hospodu s úsměvem na rtech. S tak milou a příjemnou obsluhou se člověk setká málokdy. Opravdu jsme měli pocit, že jsem zde vítanými hosty.
Jsem přesvědčena, že naše první návštěva nebyla poslední. Určitě plánujeme, se k Vám ještě podívat a tentokrát snad ve větším počtu. Už teď pobyt zde všem doporučuji, chata je vhodná opravdu pro všechny, vč. rodin s dětmi.
Za všechny Vám přeji, ať se Vám daří a máte stále plno!
Michaela Růžencová
27.02.2012 - Zdena M.
Byli jsme v této chatě týden na jarních prázdninách a velice jsme si užili domácí prostředí s poctivou českou kuchyní.Veškerý personál velmi vlídný, vstřícný a usměvavý.Vše ve velkém pořádku a čistotě, což je vždy velmi příjemné.Bezprostřední blízkost lyžařského i běžkařského vyžití je báječná, žádné přejíždění autem.Za nás mohu vřele doporučit.Už nyní se těšíme na další návštěvu.
19.02.2012 - Robert Rössler
Doporučuju, byl jsem tam přes víkend a moc se mi tam líbilo.
Vynikající domácí atmosféra a kuchyně. Úžásná také byla dostupnost lyžařských sjezdovek, od chaty jsem jel rovnou na lyžích.
Zpět
1 2 3 4 5 6 7