***  NAVŠTIVTE KRÁSU KRKONOŠ A VČAS SI REZERVUJTE POBYT
Restaurace: +420 499 828 013
Ubytování: +420 727 978 707

Kniha návštěv

Jméno
6 + 1 =
13.08.2014 - Lucie,Tomáš, Blanka a Petr -motorkáři
Začátkem července jsme také zakoupili vík.pobyt na Slevomatu a i my jsme byli velice spokojení. Bezva byla obsluha - hlavně mladý muž a super byly i výkony pana kuchaře :). Ovšem ze všeho nejvíce vzpomínáme na jeho buchty, které byly naprosto famózní! Děkujeme a moc rádi se vrátíme :).
24.07.2014 - Dana, Luboš a Lukáš z Hluban
Minulý týden jsme strávili na Chatě Mísečky. Musíme vyjádřit velkou pochvalu a poděkování všem, kteří se o nás na chatě starali. V prvé řadě paní a panu domácím za krásně zrekonstruovanou chatu a za příjemné prostředí kolem chaty, skvělé byly i rady na túry (pan majitel s manželkou jsou praví horští vůdci). Dále děkujeme usměvavé obsluze a úžasnému kuchaři, který vařil skvělou českou kuchyni. Chatu Mísečky můžeme vřele doporučit všem, kteří chtějí strávit pobyt v domácí pohodě na krásném místě Krkonoš. Určitě se sem ještě někdy vrátíme:-)?
24.07.2014 - Léňa a Daník
Na chatě Mísečky jsme strávili úžasných 5 dní a na nic bychom si nemohli stěžovat:-) zábava pro rodiny s dětmi přímo na chatě, výborná domácí kuchyně a výborné pivo, příjemná obsluha:-) příjemné prostředí, vřele doporučujeme:-))
23.07.2014 - Francovi
Úžasn? strávený víkend u Vás, moc příjemné ubytováni, milá obsluha, skvělé prostředí. Všude čisto a voňavo. Určitě se ještě někdy vrátíme.....
13.07.2014 - Martin a Martina
I když byl pobyt zakoupen na Slevomatu strávily jsme u Vás moc příjemný víkend.Děkujeme
05.07.2014 - Katka - Chomutov
Velké díky za skvělý prodloužený víkend především neustále usměvavé a milé slečně provozní a báječnému panu kuchaři.
30.06.2014 - Jitka V.
Veliké poděkování a obdiv slečně, která nás obsluhovala (26.6. - 29.6.2014), vždy s úsměvem od rána do večera, veliké poděkování nejlepšímu kuchaři v Krkonoších za výborná jídla a nejlepší borůvkové knedlíky, určitě se k Vám ještě rádi vrátíme.
16.06.2014 - Marta S.
Tento víkend jsme u vás byli podruhé a rozhodně ne naposledy :-). Opět chválíme oba kouzelníky v kuchyni, skvělou obsluhu za barem a zdravíme všechno osazenstvo chaty, moc se na vás těšíme :-)
12.05.2014 - Dana a Jaroslav Hájkovi
Strávili jsme s manžel u Vás prodloužený víkend a byli jsme moc spokojeni. Dala jsem to manželovi k výročí, děti pomáhali s výběrem a upozorňovali, že to nebude žádný přepych, ale říkali jsme, že nám to nevadí a opravdu nevadilo, vůbec jsme nelitovali. Při vstupu na nás dýchla příjemná atmosféra, obsluha byla báječná, dobrá domácí kuchyně, útulno a "domácí" jak jsme si s manželem nazvali majitelé, byli úžasní, pan domácí nám poradil výlet do Špindlerova mlýna i cestu zpět. Vřele doporučuji.
15.10.2013 - Zdeněk L. Jihlava
Tento víkend jsme strávili na vaší chatě a byli jsme moc spokojeni, zejména s obsluhou slečny E., chutnou kuchyní a čistotou ubytování. Byli jsme si vědomi, že nejedeme do luxusního hotelu, nýbrž do "roubenky" a o to víc jsme byli překvapeni. Poděkování patří i majitelům-manželům, kteří velice ochotně poradili s volbou hlavní sobotní tůry. Těšíme se na příští návštěvu, samo s harmonikou...:-(
Zpět
1 2 3 4 5 6 7 8
Další