***  NAVŠTIVTE ZIMNÍ KRÁSU KRKONOŠ A VČAS SI REZERVUJTE POBYT PRO VAŠE LYŽOVÁNÍ
Restaurace: +420 499 828 013
Ubytování: +420 727 978 707

Kniha návštěv

Jméno
4 + 3 =
10.11.2012 - Michaela Růžencová
Dobrý den,
minulý víkend jsme strávili s manželem, synem a kamarádkou na Vaší chatě a tímto bych Vám chtěla za všechny moc poděkovat. Chata je útulná, čistá, moc se nám tu líbilo.
Hlavní poděkování patří slečně, která se tu o nás starala (ani jsme se nezeptali na jméno). Musíme ocenit, jak přestože zde byla sama, zvládala vařit několik domácích jídel a obsluhovat plnou hospodu s úsměvem na rtech. S tak milou a příjemnou obsluhou se člověk setká málokdy. Opravdu jsme měli pocit, že jsem zde vítanými hosty.
Jsem přesvědčena, že naše první návštěva nebyla poslední. Určitě plánujeme, se k Vám ještě podívat a tentokrát snad ve větším počtu. Už teď pobyt zde všem doporučuji, chata je vhodná opravdu pro všechny, vč. rodin s dětmi.
Za všechny Vám přeji, ať se Vám daří a máte stále plno!
Michaela Růžencová
27.02.2012 - Zdena M.
Byli jsme v této chatě týden na jarních prázdninách a velice jsme si užili domácí prostředí s poctivou českou kuchyní.Veškerý personál velmi vlídný, vstřícný a usměvavý.Vše ve velkém pořádku a čistotě, což je vždy velmi příjemné.Bezprostřední blízkost lyžařského i běžkařského vyžití je báječná, žádné přejíždění autem.Za nás mohu vřele doporučit.Už nyní se těšíme na další návštěvu.
19.02.2012 - Robert Rössler
Doporučuju, byl jsem tam přes víkend a moc se mi tam líbilo.
Vynikající domácí atmosféra a kuchyně. Úžásná také byla dostupnost lyžařských sjezdovek, od chaty jsem jel rovnou na lyžích.
Zpět
1 2 3 4 5 6 7 8