***  NAVŠTIVTE KRÁSU KRKONOŠ A VČAS SI REZERVUJTE POBYT
+420 727 978 707

Kniha návštěv

Jméno
6 + 4 =
23.03.2015 - Thom a Dory
Děkujeme za příjemný relaxační týdenní pobyt.
Jídlo vynikající, personál ochotný a vstřícný, vtipné kozy kamerunské, příjemné postele, atd. ..
Na pana majitele bych měl jen dvě připomínky 1) aby se věnoval běžné údržbě, přišlo mi, že řada technických věcí, maličkostí nefungovala, zejména dvěře do lyžárny (děs a proč nejsou jen jedny?), skříňky na boty, posuvné dveře na pokoji.. 2) kamera v restauraci bez upozornění. Takže raději buďte přítomen na místě;)
28.10.2014 - Erika, David z Irska-deštník,Tomáš,Barča
Byli jsme již podruhé a opět velká spokojenost. Skvělí majitelé, výborné ubytování a výborná obsluha. Už se těšíme na další návštěvu, ať se Vám daří a plno příjemných a spokojených hostů. ????
09.10.2014 - Eva a Riccardo
Moc děkujeme za krásný víkend! Příjemné prostředí, krásná stylová restaurace a výborná kuchyně. Rádi se vrátíme. Ať se vám daří!!
10.09.2014 - Milan a Iveta
Děkujeme za příjemně strávené dny u Vás v červenci. Všem vřele doporučujeme, krásné prostředí, příjemná a milá obsluha, výtečný kuchař, výborná domácí kuchyně, zkrátka vše na výbornou. Už se moc těšíme, až vezmeme naše ratolesti k Vám na lyžovačku, aby si to užili, tak jako my. Přejeme Vám, ať se Vám daří, ať máte stále plno.
29.08.2014 - P.
V místním šenku obsluhují dvě nejkrásnější holky, které kdy tahle planeta nosila. V životě už jsem slyšel spoustu definic dokonalosti, ale až když jsem za barem uviděl Michaelu, pochopil jsem, co to ve skutečnosti je. A totéž se dá říci o umění pana kuchaře... Děkuju
24.08.2014 - Andrea Macháčková a Filípek
Děkujeme za příjemně strávené dva dny u Vás :-)...moc se nám líbilo a vůbec nechtělo domů...krásná chaloupka a její okolí, bezvadný tým lidiček, kteří se o nás starali...slečna servírka a slečna pokojská, které si nás získaly svým přístupem k hostům...pan kuchař a jeho dobrůtky a pan domácí, který je opravdu člověk na svém místě... přejeme Vám všem krásné dny a určitě se rádi vrátíme :-)...
21.08.2014 - Šmaterovi
Děkujeme za bezvadné ubytování. Skvělý a ochotný personál s námi vždy přátelsky pohovořil, milý pan majitel poradil, kam se vydat, co vidět. Klid v Mísečkách nás přesvědčil, že je to skutečně to pravé místo pro relaxaci, místo, kam se budeme rádi vracet.
13.08.2014 - Lucie,Tomáš, Blanka a Petr -motorkáři
Začátkem července jsme také zakoupili vík.pobyt na Slevomatu a i my jsme byli velice spokojení. Bezva byla obsluha - hlavně mladý muž a super byly i výkony pana kuchaře :). Ovšem ze všeho nejvíce vzpomínáme na jeho buchty, které byly naprosto famózní! Děkujeme a moc rádi se vrátíme :).
24.07.2014 - Dana, Luboš a Lukáš z Hluban
Minulý týden jsme strávili na Chatě Mísečky. Musíme vyjádřit velkou pochvalu a poděkování všem, kteří se o nás na chatě starali. V prvé řadě paní a panu domácím za krásně zrekonstruovanou chatu a za příjemné prostředí kolem chaty, skvělé byly i rady na túry (pan majitel s manželkou jsou praví horští vůdci). Dále děkujeme usměvavé obsluze a úžasnému kuchaři, který vařil skvělou českou kuchyni. Chatu Mísečky můžeme vřele doporučit všem, kteří chtějí strávit pobyt v domácí pohodě na krásném místě Krkonoš. Určitě se sem ještě někdy vrátíme:-)?
24.07.2014 - Léňa a Daník
Na chatě Mísečky jsme strávili úžasných 5 dní a na nic bychom si nemohli stěžovat:-) zábava pro rodiny s dětmi přímo na chatě, výborná domácí kuchyně a výborné pivo, příjemná obsluha:-) příjemné prostředí, vřele doporučujeme:-))
Zpět
1 2 3 4 5 6
Další